001 002 003

Aktualności

dotacja


nakarm


Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom którzy odwiedzili nasze stoisko na wystawie klubowej w Łodzi

gaja

gaja


SZKOLENIE ZA JEDZENIE – Zajęcia w Opolu prowadzi zawodowy Treser psów, behawiorysta Leszek Kois, który szkoli psy nie pobierając opłaty, całość pieniędzy przeznaczona jest na ratowanie czworonogów. Jest to szkolenie w którym może wziąć udział każdy właściciel psa, który wpłaci pieniądze za szkolenie na konto fundacji.

Jak wziąć udział w szkoleniu? Umówić się na szkolenie telefonicznie, następnie dokonać przelewu i na pierwsze zajęcia przynieść potwierdzenie wpłaty, potem już tylko praca z pupilem

Więcej informacji:

Joanna tel 601 088 200, Leszek tel. 607 237 997

Zajęcia w ramach SZKOLENIA ZA JEDZENIE:

PSIE PRZEDSZKOLE

Spotkanie organizacyjne, 4 spotkania grupowe, spacer integracyjny. Do 4 miesiąca życia. Socjalizacja (poznawanie świata), podstawowe komendy, eliminowanie niepożądanych zachowań, odwrażliwianie.

SZKOLENIE PSA RODZINNEGO

Spotkanie organizacyjne, 10 spotkań grupowych, spacer integracyjny. Podstawowe posłuszeństwo, eliminowanie niepożądanych zachowań, odwrażliwianie.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

gaja


Nasze allegro, nasze bazarki

Bazarek Zapraszamy na nasze bazarki na Dogomanii:
-bluzy polarowe
Uwaga! By wziąć udział w bazarku trzeba zalogować się na portalu "Dogomania".


AllegroZapraszamy na nasze allegro:
- zakończone


Byliśmy gośćmi Radia Kraków. Jeśli ktoś chciałby posłuchać audycji o dogach i nie tylko, jest ona dostępna na stronie "Chwila Dla Pupila" Wystarczy klinknąć -tutaj

gaja